Montaż rozdzielni

Element instalacji, w którym łączą i rozdzielają się przewody to rozdzielnica. Poprawny montaż rozdzielni gwarantuje bezpieczeństwo i długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie.
Zawsze stosujemy się do norm i przepisów prawa budowlanego, które dokładnie określają minimalne parametry rozdzielnic. Przy doborze aparatury modułowej kierujemy się zaleceniami producenta oraz własną wiedzą specjalistyczną. Z doświadczenia wiemy, które rozwiązania sprawdzą się, a które nie znajdą zastosowania w danym sytuacji.
Przy montażu rozdzielni warto spojrzeć w przód: czy w przyszłości planowane jest poszerzenie instalacji elektrycznej oraz jak zaplanowane będą instalacje telefoniczne, telewizyjne, internetowe i inne. Planowaniem i konfiguracją wszystkich urządzeń powinni zajmować się profesjonaliści. Samodzielne próby często kończą się podwojeniem pracy i kosztów.
Dbamy o to, żeby rozdzielnie oprócz spełniania swojej funkcji technicznej, nie psuły estetyki wnętrza, jeśli chodzi o miejsca użytkowe. Wybieramy modele z trwałych materiałów, które doskonale wpasowują się w każde wnętrze. Ze względu na konstrukcje dzielimy rozdzielnie na skrzynkowe, szafowe i tablicowe. Rozmiar zależy od potrzeb klienta, a obudowy występują w wielu różnych kolorach. Dzięki temu rozdzielnia w każdym wnętrzu może wyglądać ładnie i dyskretnie.
W Twoim budynku znajduje się już rozdzielnia elektryczna, ale jest stara i niepraktyczna? Wykonamy wymianę rozdzielni – możemy wykonać montaż rozdzielni w miejscu poprzedniej, nie zmieniając przy tym nic w działaniu instalacji.
Zapytaj o dostępność terminów. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące instalację, serwis i naprawę. O inne usługi elektryczne zapytaj naszego doradcy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!