Naprawa rozdzielni

Jak każde urządzenie, rozdzielna też może ulec uszkodzeniu, zniszczeniu lub po prostu trzeba ją zmodernizować. Wówczas nie należy panikować, nasza ekipa szybko usunie wszelkie usterki i przywróci zasilanie wykonując zlecenie naprawa rozdzielni.
Obecnie na rynku dostępny jest naprawdę szeroki wybór rozdzielni. Różnią się przeznaczeniem, funkcją i konstrukcją. Rozdzielnia może występować w formie tablicy, skrzynki lub nawet całkiem dużej szafy – wszystko zależy od złożoności instalacji.
Naprawiamy wszelkiego rodzaju rozdzielnie na obiektach przemysłowych, mieszkalnych i biurowych. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów, dlatego prace wykonywane są z zastosowaniem środków ostrożności oraz zasad BHP.
Planujesz budowę lub generalny remont obiektu? Zatrudnij nas do montażu dróg kablowych i pozostałych prac elektrycznych również na wysokości i w miejscach trudno dostępnych. Montaż rozdzielni to tylko jedna z wielu usług w naszym portfolio jeśli chodzi o prace elektryczne.
Wielu inwestorów zdecydowało się na wybór naszej firmy o czym świadczą nasze referencje. 100% pozytywnych opinii podnosi nas na duchu i utwierdza w przekonaniu, że znamy się na rzeczy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, zleć nam prace i poleć nas znajomym.
Masz pytanie związane z pracami elektrycznymi? Skorzystaj z darmowej porady! Nasz ekspert chętnie odpowie na Twoje pytania przez telefon lub mailowo.